دیدار رئیس و کارشناسان اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مرودشت از آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی فاروق

۲۰۱۶۰۷۱۸_۱۷۴۲۲۳
گزارش تصویری: دیدار دکتر رضا زارع و احمد زارع با امام جمعه سیدان
تیر ۲۸, ۱۳۹۵
۲۰۱۶۰۷۱۸_۱۰۰۶۴۲
تابلوی فاروق‌شناسی نصب شد
تیر ۳۰, ۱۳۹۵

دیدار رئیس و کارشناسان اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مرودشت از آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی فاروق

۲۰۱۶۰۷۱۸_۱۴۲۱۰۷

در روز دوشنبه ۲۸ تیرماه ۱۳۹۵، سعید صفرزاده، ریاست محترم اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مرودشت به همراه کارشناسان این اداره از آثار باستانی و جاذبه های طبیعی و مذهبی فاروق بازدید نمودند.

۲۰۱۶۰۷۱۸_۱۱۱۵۵۹ ۲۰۱۶۰۷۱۸_۱۱۱۹۵۵ ۲۰۱۶۰۷۱۸_۱۱۲۶۳۹ ۲۰۱۶۰۷۱۸_۱۱۲۹۵۷ ۲۰۱۶۰۷۱۸_۱۰۵۹۴۳ ۲۰۱۶۰۷۱۸_۱۱۱۴۲۲

در این دیدار صفرزاده ابراز امیدواری کرد که مردم فاروق با همیاری مسئولین بتوانند جشنواره انار فاروق را به بهترین نحو برگزار نمایند و از این طریق زمینه ی جذب گردشگران داخلی و خارجی را فراهم آورند.

این دیدار که با همت دهیار محترم فاروق و با حضور دکتر رضا زارع (مدیرمسئول مؤسسه فرهنگی هنری مطالعات مرودشت شناخت)، مهندس مؤمنی (کارشناس گردشگری)، احمد زارع (از اعضای شورای اسلامی فاروق) و فعالین مرکز فاروق شناسی انجام پذیرفت، سرانجام با بحث و تبادل نظر پیرامون ویژگی های منحصربفرد گردشگری فاروق و قابلیت های به القوه ی آن ازجمله انار شیرین شهوار و زرده انار فاروق، تپه قلعه فاروق، کوچه باغ ها و بافت قدیمی فاروق، قنات ها و بلبل آزاد به عنوان پرنده ای نادر و زیبا و دیگر قابلیت های فاروق پایان یافت.

در این نشست مقرر گردید که اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مرودشت همکاری لازم را در عرصه های مختلف بخصوص اعزام کارشناسان خود به فاروق در جهت احیای آثار تاریخی و ثبت آثار معنوی با مرکز فاروق شناسی انجام دهد.

۲۰۱۶۰۷۱۸_۱۴۲۱۰۷

یک دیدگاه