جشنواره انار تماشایی شد (بازتاب خبری در سایت ایسنا)

فاروق بهشت انار فارس
برگزاری نخستین جشنواره انار و گردشگری فاروق در فارس (بازتاب خبری در سایت ایسنا)
مهر ۳۰, ۱۳۹۵
پوشش خبری جشنواره مردمی انار و گردشگری فارس در شبکه استانی فارس
مهر ۳۰, ۱۳۹۵

جشنواره انار تماشایی شد (بازتاب خبری در سایت ایسنا)

متن گزارش سایت خبری ایسنا از جشنواره مردمی انار و گردشگری فاروق:

 

شبکه استان فارس که تلاش دارد بین مردم و با مشارکت مخاطبان برنامه‌سازی کند، ۲۹ مهرماه یکی از زیباترین جلوه‌های تصویری مردم فاروق از بخش سیدان شهرستان مرودشت را از طریق شبکه سراسری شما و شبکه فارس تماشایی کرد.

به گزارش ایسنا، محمدباقر فضلویه – تهیه‌کننده این جشنواره – گفت: این برنامه با استقبال مردم فاروق در استادیوم ورزشی فاروق روبه‌رو شد و مهرورزی و خوش‌برخوردی مردم و مسوولان شهرستان باعث شد تا همکاران تلاشگر خستگی چند روز تلاش را فراموش کنند و آماده‌تر از قبل به مردم فارس خدمت کنند.

طیبه سادات موسوی – کارگردان جشنواره – نیز گفت: بخش‌های متنوع برنامه شامل معرفی صنایع دستی، تولیدات محلی، غذاهای سنتی، اشعار محلی و اجرای مسابقات ورزشی بومی و محلی بود که به شایستگی به آن‌ها پرداخته شد.

مهندس نبوی‌زاده – معاون سیمای فارس – نیز شادی، امید، صمیمیت، معنویت و زندگی سرشار از خلوص مردم این دیار را دیدنی توصیف کرد و گفت: جشنواره انار به مدت ۶۰ دقیقه از شبکه سراسری شما و ۹۰ دقیقه از شبکه فارس به‌طور زنده و مستقیم پخش شد.

او افزود: مطمئنم همکارانی که همواره در معرفی فارس تلاش صادقانه و خدمت خالصانه داشته‌اند، در برنامه‌های بعدی، فارس و مردم فرهیخته‌اش را بیش از پیش تماشایی می‌کنند و سیمای فارس با توجه به گستردگی ظرفیت‌ها و پتانسل‌های شهرستان‌ها آمادگی دارد تا جشنواره‌های مشابه را از سراسر استان انعکاس دهد.

این جشنواره به مدت یک هفته ادامه دارد.

انتهای پیام

 

منبع خبر

یک دیدگاه