جشنواره انار تماشایی شد (بازتاب خبری در سایت ایسنا)

فاروق بهشت انار فارس
برگزاری نخستین جشنواره انار و گردشگری فاروق در فارس (بازتاب خبری در سایت ایسنا)
مهر ۳۰, ۱۳۹۵
پوشش خبری جشنواره مردمی انار و گردشگری فارس در شبکه استانی فارس
مهر ۳۰, ۱۳۹۵

جشنواره انار تماشایی شد (بازتاب خبری در سایت ایسنا)

متن گزارش سایت خبری ایسنا از جشنواره مردمی انار و گردشگری فاروق:

 

شبکه استان فارس که تلاش دارد بین مردم و با مشارکت مخاطبان برنامه‌سازی کند، ۲۹ مهرماه یکی از زیباترین جلوه‌های تصویری مردم فاروق از بخش سیدان شهرستان مرودشت را از طریق شبکه سراسری شما و شبکه فارس تماشایی کرد.

به گزارش ایسنا، محمدباقر فضلویه – تهیه‌کننده این جشنواره – گفت: این برنامه با استقبال مردم فاروق در استادیوم ورزشی فاروق روبه‌رو شد و مهرورزی و خوش‌برخوردی مردم و مسوولان شهرستان باعث شد تا همکاران تلاشگر خستگی چند روز تلاش را فراموش کنند و آماده‌تر از قبل به مردم فارس خدمت کنند.

طیبه سادات موسوی – کارگردان جشنواره – نیز گفت: بخش‌های متنوع برنامه شامل معرفی صنایع دستی، تولیدات محلی، غذاهای سنتی، اشعار محلی و اجرای مسابقات ورزشی بومی و محلی بود که به شایستگی به آن‌ها پرداخته شد.

مهندس نبوی‌زاده – معاون سیمای فارس – نیز شادی، امید، صمیمیت، معنویت و زندگی سرشار از خلوص مردم این دیار را دیدنی توصیف کرد و گفت: جشنواره انار به مدت ۶۰ دقیقه از شبکه سراسری شما و ۹۰ دقیقه از شبکه فارس به‌طور زنده و مستقیم پخش شد.

او افزود: مطمئنم همکارانی که همواره در معرفی فارس تلاش صادقانه و خدمت خالصانه داشته‌اند، در برنامه‌های بعدی، فارس و مردم فرهیخته‌اش را بیش از پیش تماشایی می‌کنند و سیمای فارس با توجه به گستردگی ظرفیت‌ها و پتانسل‌های شهرستان‌ها آمادگی دارد تا جشنواره‌های مشابه را از سراسر استان انعکاس دهد.

این جشنواره به مدت یک هفته ادامه دارد.

انتهای پیام

 

منبع خبر

یک دیدگاه

ALLCHANNELS

You can now follow us on telegram channel.

ورود
خروج