برگزاری مراسم اختتامیه نخستین جشنواره مردمی انار و گردشگری فاروق

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره مردمی انار و گردشگری فاروق در محل پارک دهیاری فاروق و باحضور مسئولین شهرستان و همچنین مسئولین، روحانیون معظم و اهالی غیرتمند فاروق عصر روز شنبه مورخه یکم آبان ماه ۱۳۹۵ در محل پارک دهیاری برگزار گردید.

 در این مراسم دبیر جشنواره، دکتر رضا زارع، هفته پاسداشت فاروق و تاریخ ۷۰۰۰ ساله آن را نقطه آغازی برای پیشرفت و توسعه ی همه جانبه فاروق خصوصاً در زمینه گردشگری بیان کرد و ابراز داشت که به منظور توسعه صنعت گردشگری در روستای سرسبز و ۷۰۰۰ ساله فاروق می بایست زیرساخت های مناسبتری فراهم نمود و با اشاره به ساخت و سازهای اخیر مثل احداث میادین و ساماندهی خیابان ها و فضای شهر، بیان داشت که فاروق ظرفیت و قابلیت انجام فعالیت های عمرانی و سرمایه گذاری منسب را دارد.

این مراسم که با حضور مهندس عزیز رحیمی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت و سعید صفرزاده رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مرودشت  انجام شد در روز پایانی هفته پاسداشت فاروق و تاریخ هفت هزارساله آن تحت عنوان «فاروق، اقتصاد مقاومتی و فرصت سرمایه گذاری» انجام گردید و در اواخر مراسم از اپلیکیشن اندروید «یاوران آفتاب» طراحی شده توسط کانون فرهنگی الغدیر فاروق رونمایی شد.

مراسم مذکور با نمایش مستندی پیرامون فاروق با کارگردانی محمد حق پرست، خبرنگار واحد مرکزی خبر در شهرستان مرودشت، پایان یافت.

photo_2016-10-23_17-37-29 photo_2016-10-23_17-37-08

یک دیدگاه

ALLCHANNELS

You can now follow us on telegram channel.

ورود
خروج